תרומות

מרכז סוזן דלל למחול ולתיאטרון הוא ביתו של המחול הישראלי, והבמה המרכזית בישראל ללהקות מחול עכשווי ישראליות ובינלאומיות. מאז היווסדו בשנת 1989, מרכז סוזן דלל חרט על דגלו טיפוח, קידום ותמיכה באמנות המחול העכשווי בישראל. מאז פתיחת דלתות המרכז לקהל הרחב, נעשה המחול לאחד מנכסי התרבות החשובים ביותר של ישראל, תחום המייצג את המדינה לפני העולם כולו, ואשר מציב את תל אביב כנקודה חשובה על מפת המחול העולמי. במרכז התארחו אלפי אמנים מישראל ומחו"ל, והוצגו בו למעלה מ-1,300 הופעות בכורה. מדי שנה, מציג המרכז למעלה מ-600 הופעות ואירועי תרבות.
 
על אף תמיכתם הנדיבה ורבת-השנים של שותפינו, אנו תלויים בתמיכה נוספת מצד אנשים פרטיים וחברות, על מנת לשמר ולהרחיב את התכניות שלנו ואת השפעתנו בתחום. תמיכתכם תאפשר לנו להמשיך במסורת זו, ולשמור על חיוניות המחול וחשיבותו למרקם התרבות בישראל.
 
תרומתך תתמוך במגוון עצום של תכניות אמנותיות וקהילתיות המסייעות לאמני מחול וכוריאוגרפים מתחילים ומבוססים, ילדים, מחנכים וקהילות שונות ברחבי ישראל. עזרו לנו להמשיך לטפח ולהפיק את מיטב המחול הישראלי, ולהציג אמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה, באמצעות תרומה היום.
 
לפרטים נוספים, צרו קשר עם קלאודיו קוגון, משנה למנכ"ל, בדוא"ל: Claudio@sdc.org.il.
מערכת למכירת כרטיסים