תוכניות מקוונות

מאחורי המסך של סוזן דלל - סדרת ראיונות בין שני יוצרים שמעבירים את שרביט המראיין בשרשרת

מאחורי המסך של סוזן דלל הינה סדרת ראיונות בשרשרת בהם אמני מחול מראיינים אחד את השני. הסדרה מציגה יוצרי מחול ישראלים שהופעותיהם בוטלו עקב משבר הקורונה העולמי. בחודשים מרץ ואפריל 2020 בלבד, 18 יוצרי מחול היו אמורים לעלות את יצירותיהם במרכז. המרכז הזמין את הכוריאוגרפים שהופעותיהם נדחו להתאחד ולדבר על עבודתם במסגרת סדרת ראיונות בשרשרת. התוכנית, בהנחיית המנהלת האמנותית נעמי פרלוב, מאפשרת לאמנים לחלוק את עומק עולמם היצירתי.
 
האמנים שהשתתפו בתוכנית: תמיר גינץ, יגור מנשיקוב, מיכל נתן, רננה רז, אבשלום פולקסתיו בר נחום-פרנקניב שינפלד ואורן לאורדורין כהן ניסןגילי נבותאמיר קולבןנדין בומר, רנה שיינפלדאלה רוטשילדאבשלום לטוכה (מטעם רועי אסף), דינה תלםלוטם רגבאורלי פורטל.

מאחורי המסך של סוזן דלל - הגרסה הבינאלומית

בגרסה זו של מאחורי המסך, קיימנו ראיונות עם יוצרים בינלאומיים שהופיעו במרכז בשנים האחרונות כדי להעמיק בהיכרות ולהתעדכן בעשייה העכשווית שלהם בתקופה זו. את התוכניות מנחה נעמי פרלוב, מנהלת אמנותית של מרכז סוזן דלל.

האמנים שהשתתפו בתוכנית: אשלי לובו (הודו), פו-צ'נג טסאי (טייוואן), מייקל נאן ו-ויליאם טרוויט (אנגליה)דניאל דנוויה (קנדה)אמילי מולנר (קנדה), אנטוניו דה רוסה מאטיה רוסו (ספרד), לורינאס זקוויסיוס (ליטא), שרה קלרו (ספרד)שרון פרידמן (ספרד)שי קובלר (קנדה)יובל פיק (צרפת)

 

 
 
מערכת למכירת כרטיסים