תוכניות לכוריאוגרפים

תהליך ושיחה
סדרת מצגות ומשובים למחול עכשווי (בג'ינס)

תכנית תהליך ושיחה הנה סדרת מצגות ומשובים עבור כוריאוגרפים בכל שלבי הקריירה שלהם. התכנית מזמינה כוריאוגרפים לחלוק עבודות בתהליך, לנסות חומרים חדשים או להציג יצירות לראשונה בסביבה לא שיפוטית. כל מפגש פתוח לקהל הרחב וכולל שלושה או ארבעה כוריאוגרפים המציגים כ-15 דקות של עבודות מחול כל אחד, ולאחר מכן דיון קבוצתי מונחה, עם אמנים אורחים מיוחדים ואנשי מחול. תכנית תהליך ושיחה הנה אירוע חודשי לא רשמי, אשר מסיר את ההפרדה הפורמלית בין מציג לצופה, ומקרב אמנים, קהלים ואנשים חדשים לעולם המחול כדי לצפות ולדבר על מחול. התכנית מציעה הזדמנות נדירה לאמני מחול צעירים למשוב ולאינטראקציה עם הציבור. הקהל, אשר לומד עוד על התהליך היצירתי של האמנים, נעשה לקהל משכיל יותר, והאמנים מחדדים את יכולתם לדבר על האמנות שלהם.

סדרת תהליך ושיחה פתוחה לכל הכוריאוגרפים בכל רמות הניסיון, עבור כוריאוגרפים מעל לגיל 18, אשר אינם סטודנטים

לכל שאלה יש לפנות - שרה הולצמן ב sarah@sdc.org.ilמעגל כוריאוגרפים
שהות אמנים וקבוצת משוב עבור כוריאוגרפים צעירים וכוריאוגרפים ומבוססים

מעגל כוריאוגרפים הינו קבוצת שהות אמן ומשוב לכוריאוגרפים צעירים ולכוריאוגרפים מבוססים. מעגל כוריאוגרפים יתמוך בשישה כוריאוגרפים בפיתוח יצירות חדשות לאורך חצי שנה. המעגל, המיועד לכוריאוגרפים שברצונם להשתתף בקהילה של משובי עמיתים מאתגרים עם הקולגות שלהם, דורש מהקבוצה הנבחרת להיפגש מדי חודש בתקופת השהות. מעגל כוריאוגרפים מהווה מסגרת תומכת למחקר כוריאוגרפי וללקיחת סיכונים אמנותיים, ומציע לכוריאוגרפים הזדמנות נדירה לדיון חוץ-אקדמי מעמיק ומתמשך עם עמיתיהם, ללא ציפייה למוצר מוגמר.

לכל כוריאוגרף יינתנו 70 שעות חלל סטודיו עבור שלב בתהליך היצירתי שלו. יש להשתמש בשעות בתקופת התוכנית הנתונה בת חצי השנה. הקבוצה תיפגש מדי חודש לצורך הצגה ודיון. במהלך התוכנית, הכוריאוגרפים ומנחה הקבוצה יתכננו אירועים מסכמים בהם יציגו את היצירות ואת התהליך לקהל הרחב בתום התקופה בת חצי השנה.

ההרשמה 2020 סגורה  
הורד את ההנחיות המלאות
לשאלות נא לפנות לשרה הולצמן, מנהלת תוכנית שהות האמן  sarah@sdc.org.ilמרכז סוזן דלל שהות אמן (רזידנסי)
תוכנית רזידנסי לתקופה ממושכת ליוצרי מחול מבוססים

תוכנית שהות האמן של מרכז סוזן דלל הנה תוכנית רזידנסי לתקופה ארוכה, המיועדת ליוצרי מחול עכשווים מבוססים. הכוריאוגרפים הנבחרים מוזמנים לעשות את מרכז סוזן דלל לביתם האמנותי לצורך מחקר ופיתוח יצירה חדשה. האמנים השוהים ישתפו פעולה עם צוות המרכז על מנת לנסח חזון לתוכנית השהות המתאימה ביותר לתהליך שלהם וליישם אותה מהרעיון הראשוני ועד להפקה, ומעבר לכך. האמנים זוכים לשווה ערך של שלושה חודשים אינטנסיביים של סטודיו בחללי המרכז ששופצו לאחרונה, לתשלום אמנים, לתמיכה אדמיניסטרטיבית והפקתית מצוות מרכז סוזן דלל ולכרטיסים להופעות במהלך תקופת השהות. תוכנית שהות האמן של מרכז סוזן דלל מעודדת לקיחת סיכונים אמנותיים ומאפשרת לכוראוגרפים להעמיק את עבודתם בסביבה תומכת, ללא ציפייה למוצר מוגמר. האמנים השוהים יתבקשו לקיים לפחות אירוע אחד בשיתוף קהל בתום תקופת השהות שלהם.

לתוכנית השהות יוכלו להגיש מועמדות כוריאוגרפים מקצועיים בעלי לפחות שבע שנות ניסיון בתחום.

ההרשמה סגורה
לשאלות נא לפנות לשרה הולצמן, מנהלת תוכנית שהות האמן sarah@sdc.org.il

 

 

 

מערכת למכירת כרטיסים