פרטי ההצגה

׳מופע חי׳ הוא קודם כל מחשבה על אמנות ואמנים כ ׳חי׳. במובן הביולוגי, כדבר מה משתנה, מושפע, שורד. היצירה היא פנטזיה המתארת עולם עתידני שהוא הקצנה של הרגע הזה בזמן, שבו הדחף להישרדות הפך אותנו ליצורים היברידיים, מכניים הנעים בין ניתוק לרגשות גדולים.

׳מופע חי׳ נוצר כתגובה לטלטלות של 2020 - מגפה, ריחוק חברתי, פחד קיומי וחוויות מורכבות במרחב הוירטואלי. מתוך המצב והתחושה ההישרדותית קולקטיבית הזו עלו שאלות אודות תפקידה של האמנות בזמנים קשים, איפה היא מתקיימת, ומה חיוני, חשוב או מהותי בה. כעת, הנסיבות שונות אך ההוויה שלנו עדיין הישרדותית עם עתיד לוט בערפל, והשאלה מתרחבת למהותה של אנושיות וכיצד היא מתמודדת עם איומים מכל עבר.

בשמת נוסן (1984) היא כוריאוגרפית ורקדנית. ביצירותיה היא נמשכת ללא טבעי, למוגזם ולמסוגנן ושואבת השראה ממדע בדיוני, קומיקס ואמנות סוריאליסטית. רקדנית לשעבר בלהקת המחול בת שבע ולהקת המחול של ענבל פינטו ואבשלום פולק. מנהלת הכשרת מורים בגאגא, מרצה בבית הספר לתיאטרון חזותי ובמכללת סמינר הקיבוצים. עבודותיה הוצגו בין היתר ב׳הרמת מסך׳, ׳חשיפה בינלאומית׳, ׳פסטיבל צוללן׳ ובפסטיבלי מחול בינלאומיים באירופה וארה״ב.

כוריאוגרפיה: בשמת נוסן
רוקדים: תמר אבן חן, עמית טינה, ביאטריס לאריבה, רוני מילטין, הילה רום
הפקה וניהול: תמיר רקושקין
עיצוב תלבושות: גון בירן
עיצוב פס קול: מתן דסקל ובשמת נוסן
צילום: דויד קפלן 

כל התאריכים

מערכת למכירת כרטיסים