מנויים ותמיכה

ישנן דרכים רבות להיות חלק ממרכז סוזן דלל!
 
מנויים מחול ישראלי + בינלאומי
 
הביקור במרכז סוזן דלל מציע חוויה מושלמת לכל המשפחה ולכל הגילאים. בואו לצפות בלהקות המחול המובילות בארץ ובעולם במופעים חדשים מהנים, מבדרים, מאתגרים, דרמטיים, נועזים ומרגשים, לאורך כל השנה. מיטב המחול העכשווי הישראלי, ועוד.
 
ישנן מספר דרכים להפוך למנוי במרכז סוזן דלל. לפרטים נוספים, צרו קשר עם גלית פרי, מנהלת מחלקת המנויים והקופות, בכתובת הדוא"ל: galit@sdc.org.il

לפרטים נוספים על מנויים, לחצו כאן.תרומות
תרומתך תסייע בקיום מגוון מרהיב של תכניות אמנותיות וקהילתיות, אשר תומכות באמני מחול וכוריאוגרפים מתחילים ומבוססים, בילדים, במחנכים ובקהילות שונות ברחבי ישראל.
לחצו כאן כדי ללמוד עוד.


התחדשות מרכז סוזן דלל
מרכז סוזן דלל החל בחידוש היסטורי של אחד הבניינים המקוריים מתחילת המאה ה-20 על בסיסם נבנה המרכז. הבנייה כוללת שחזור והרחבה של שתי אולפנות למחול והמשרדים, אולם תיאטרון ע"ש ירון ירושלמי מחודש לאמנים מתחילים ואלטרנטיביים, ובניית במת חוצות חדשה עם 500 מקומות ישיבה. גולת הכותרת של החידוש היא הוספת קומה שלישית, חדשה לחלוטין, והקמת סטודיו זהבה וג'ק דלל, חלל ביצוע/סטודיו חדשני וגמיש, לזכר מייסדי המרכז.
החללים החדשים, הבמות והמושבים, כמו התכנית החדשה והמורחבת, מציעים שלל הזדמנויות לתמיכה ולהקדשה.
 
לפרטים נוספים, לחצו כאן.


תמיכה בתכניות ובהופעות
מרכז סוזן דלל מפיק, מציג ומארח מאות הופעות ותכניות אמנותיות מדי שנה. כדי ללמוד כיצד תוכלו גם אתם לתמוך בתכניות ספציפיות, כולל הופעות בינלאומיות ופסטיבלים, תכניות מעורבות קהילתית, תכניות רזידנסי ועוד, לחצו כאן.


הזדמנויות להקדשה ולמתן שמות
האם אתם מעוניינים להביע את מחויבותכם למחול הישראלי ולתמיכה באמנויות? או אולי אתם מחפשים דרך ייחודית להנציח חבר יקר, עמית או קרוב? מרכז סוזן דלל מציע הזדמנויות להקדשה ולמתן שמות, כך שתוכלו להשאיר את חותמכם על המרכז ולהפוך לתומכים משמעותיים בעולם המחול. ניתן לתת שמות ולהקדיש מושבים באולמות וספסלים במתחם המרכז.

לפרטים נוספים, לחצו כאן.
מעמד מלכ”ר
מרכז סוזן דלל רשום כמוסד ללא מטרות רווח. התרומות מוכרות למטרות מס בהגשת קבלה רשמית מהארגון.

מרכז סוזן דלל מודה על תמיכתם של קרן משפחת דלל, עיריית תל אביב-יפו, משרד התרבות והספורט ומפעלי ירושלמי לחבלים.
מערכת למכירת כרטיסים